NL
Verkoop
bied v.a. € 60,–
Vintage Griekse Cloisonné Wandbord Eind 20Ste Eeuw
bied v.a. € 30,–
bied v.a. € 21,–
Vintage Griekse Cloisonné Wandbordje Eind 20Ste Eeuw
Vintage Chinees Schilderij Met Parelmoer Midden 20Ste Eeuw
bied v.a. € 45,–
Houten Hexagonale Raamkozijn Met Raam 1E Helft 20E Eeuw
bied v.a. € 118,–
1161 Vintage Religieus Bollijstje Bollijst Met Textiel
€ 18,–
Klassieke Gouden Houten Lijst Lint Barok Stijl Frankrijk 55X64Cm
bied v.a. € 33,–
Toffe Vintage Lichtbak Van Een Nissan Cardealer🚘
bied v.a. € 215,–
Vintage Print Pronksteelboleet
Vintage Duits Industrieel Stop Verkeersbord
€ 39,–
Telefooncel Met Verlichting
€ 234,–€ 306,–
Fotolijst Bolglas Flowers Jyden Vintage
€ 16,–
Pracht & Redelijke Zeldzame Gele Neon Reclame Amstel Bier🍺
bied v.a. € 369,–
Vintage Brutalistisch Wandsculptuur 68705
€ 1.542,–
Vintage Rood Emaille Silit Dienblad / Bord / Schaal / Serveerschaal
bied v.a. € 27,–
7 Grote Letters
bied v.a. € 63,–
Offset Litho Naar Tom Wesselmann Monica With Tulips 299/450 Pop Art
bied v.a. € 95,–
Vintage Letter N, Kunststof Witte Letter
€ 30,–
Fleurig Wandbord
bied v.a. € 13,–
Porseleinen Geschilderde Vogel
€ 15,–
Vintage Print Resusaap
Vintage Print Monameerkat
Vintage Print Bongo
Vintage Print Sabelantilope
Vintage Print Klipspringer
Vintage Print Koebantoer
Vintage Print Taurotragus
Vintage Print Gaffelbok
Vintage Print Grote Kale Inktzwam
Vintage Print Grofplaatrussula
Vintage Print Langpootmug
Vintage Print Gewone Weidechampignon
Vintage Print Geschubde Boleet
Vintage Print Zwarte Kraagbeer
Vintage Print Chapman Zebra
Vintage Print Netgiraffe
Vintage Print Hertzwijn
Perzische Houten Sierbord Ingelegd Begin Jaren '70
bied v.a. € 18,–
Een Echte Aquarel Jacob Van Rossum Haagse Schilder, Periode 1800-1899
Prachtig Eerste Gedeelte; Gravure Vloot Schouw Voor Amsterdam Willem Jansonius 1601 Ingelijst.
bied v.a. € 64,–
Vintage, Uit Zuidoost-Azië, Een Groot Indonesisch Stammasker.
Lijst Geborduurde Herten Beek
€ 19,–
Houten Plank Met 2 Grote Os Horens Er Op, Jaren '70
Afrikaans Groot Siermasker Handgesneden Uit Hout, Jaren '90
Klein Afrikaans Masker "Occult Houten Masker Duivel", Senegal '50
bied v.a. € 25,–
Geborduurde Vogels Horizontale Lijst
Lijst Geborduurde Groene Boom
Lijst Geborduurde Blauwe Boom