Verkoop
Lot - Paar Wandkandelaars In Neoklassieke Stijl.
Achel, limburg, be
Gratis af te halen in Achel, limburg, be
Paar Wandkandelaars In Verguld Brons En Gemarmerd Glas
bied v.a. € 230,–
Ppaar Massief Vergulde Bronzen Wandkandelaars In Lodewijk Xvi-Stijl.
bied v.a. € 572,–
Paar Wandkandelaars In Art Nouveau-Stijl.
bied v.a. € 160,–
Paar Wandlampen. Massief Verguld Brons.
bied v.a. € 265,–
Paar Holophane Bronzen En Gegroefde Glazen Wandlampen
bied v.a. € 234,–23%
2X Wandlicht Regency Stijl Verguld Brons
bied v.a. € 321,–
Paar Wandkandelaars Uit De Jaren 50
bied v.a. € 273,–
Set Italiaanse, Bronzen Wandlampen - Ca. 1960/70
bied v.a. € 252,–
Goud & Rode Wandlamp
€ 80,–
Goudkleurige Wandlamp Door Willy Daro Voor Massive
bied v.a. € 245,–
Wandlamp In Brons En Glazen Spoel, Begin 20E Eeuw
bied v.a. € 111,–
Wandlamp In Brons En Spoel Met Glaspasta
bied v.a. € 111,–6%
Paar Wandkandelaars In Empirestijl.
bied v.a. € 309,–
Regency Stijl Wandlamp
bied v.a. € 61,–
Disc Wandlamp Stijl Charlotte Perriand
bied v.a. € 99,–
Antieke Wandlampen -Lodewijk Xv – Rococo Stijl - Mn47
€ 286,–
Hollywood Regency Stijl - Wandlamp - Verguld - Marmer - Italie - 60'S
bied v.a. € 145,–
Hollywood Regency Stijl - 2 Strass Muurlampen - Verguld - 60'S
bied v.a. € 122,–
2 Vintage Wandlampen Hollywood Regency Stijl, Italie Jaren '60
bied v.a. € 118,–
Art Deco Stijl Wandlamp - Herda Holland - Messing - Gemarmerd Puntglas - 80'S
bied v.a. € 75,–
Lamp International Italy - Enzo Ciampalini - Wandverlichting - Set (2) - Italie - Art Deco Stijl
bied v.a. € 659,–10%
Dutch Design - Licht '88 - Post Modern - Wandverlichting - Memphis Milano Stijl - Gold - 80'S
bied v.a. € 68,–
Set Van 2 Capiz Schelpen Lampen Wandlampen Goud Frame
bied v.a. € 110,–6%
Capiz Schelpen Wandlamp Lamp Goud Frame Opaline Schelpen
bied v.a. € 57,–6%
Showroommodel The Dundee Chesterfield Fauteuil In Honing Vintage Leder
bied v.a. € 1.009,–
Made.Com Restantvoorraad 2X Lule Eetkamerstoel, Notenhout, Fluweel Groen
€ 253,–€ 625,–60%
Kave Home - Kussenhoes Sadurni 100% Wit Linnen Met Bloemenborduursel
bied v.a. € 14,–46%
Flexa Dots Poef In Essen Hout Mosterdgeel
€ 80,–€ 106,–25%
Good&Mojo Plafonniere Ibiza - Bamboe Zwart - 65X65X20Cm
bied v.a. € 83,–39%
Made.Com Restvoorraad Lule Armstoel Met Armleuning Draaibaar Fluweel Notenhout Blauw
€ 201,–€ 480,–58%
Made.Com Restvoorraad 2X Neilson Armstoel Met Leuningen Eikenhout Textiel Grijs
€ 324,–€ 640,–49%
Eglo Haxey Hanglamp Ø 50 Cm - Bruin
bied v.a. € 54,–39%